Klub SANQUIS - bodový systém

UPOZORNĚNÍ
 
Klub SANQUIS byl aktivní po dobu, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.

 
 
 
 
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také originální bodový systém. Je to jednoduché – za splnění určitých podmínek získáte na kartu body a za ně od nás další výhody. Tak třeba když doporučíte Sanquis třem svým známým a ti si jej pak předplatí, pošleme vám dva lístky na koncert. Zajímavých odměn na vás za body čeká celá řada – nechte se překvapit! (Dárek vám pošleme vždy podle našich aktuálních dispozic.) 

Jak získáte body na svou klubovou kartu?


Správně zodpovíte všechny otázky v soutěži Sanquisu2 body
Zúčastníte se různých speciálních akcí1–4 body
Nakoupíte zboží z nakladatelství WALD Press – www.sanquis.cz/klub   1 bod za kus
Získáte nového předplatitele Sanquisu (ten musí v objednávkovém formuláři zadat vaše jméno a číslo vaší karty)5 bodů

Ve formuláři k objednávce předplatného a u dotazníků a soutěží Sanquisu je odteď vždy uvedena kolonka pro číslo vaší karty. Na toto číslo se vám automaticky přičtou body (v případě doporučení předplatného ve chvíli, kdy jej nový předplatitel zaplatí). Stejně tak při objednávání zboží z WALD Pressu uvádějte číslo vaší klubové karty. Jak zjistit, kolik bodů máte na své klubové kartě, a kde se přihlásit o svou cenu? Stačí nám zavolat na 221 180 229 nebo 221 180 194, napsat na predplatne@sanquis.cz nebo na adresu redakce! Těšíme se na vás!

 

Co můžete za své body dostat?Voucher na 2 vstupenky na koncert 

alespoň 6 bodů

Voucher na 2 vstupenky do divadla 

alespoň 6 bodů

Voucher na 2 vstupenky do galerie

alespoň 6 bodů

Hudební CD 

alespoň 6 bodů

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA