Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100512 Library:30308 in /www/doc/www.sanquis.cz/www/config.php on line 8
SANQUIS - SANQUIS JUNIOR - archiv


SANQUIS JUNIOR - archiv

V rámci výstavy PLAY v pražském Mánesu vzniklo v našem Ateliéru Sanquis mnoho zajímavých nápadů. Obrázky většinou kreslily menší děti (někdy společně s rodiči), články psali převážně spolužáci z jedné třídy. Do redakčního archivu jsme uložili i několik povedených kreseb, jejichž autoři bezesporu už nechodí na základní školu... Co si s oním archivem teď počneme? Jak jsme slibovali na začátku, z dětských prací jsme sestavili celé jedno číslo časopisu – Sanquis – Edice Junior, které vyšlo dne 18. 2. 2011 přímo v Mánesu.
  

 
Předávání cen v Ateliéru Sanquis

Nejoriginálnější návrhy titulní stránky Sanquisu jsme v závěru výstavy PLAY ocenili společenskými hrami a zajímavými knihami. Vítězům v doprovodu jejich rodičů, příbuzných a známých předala odměny slavnostně porota (ve složení šéfredaktorka Sanquisu Irena Jirků a artdirector Luděk Bárta) 18. února přímo v Ateliéru Sanquis. Toto jsou autoři a jejich díla!

David
Anežka
Anne-Marie
Bedřich
Berta
Ema a Kristina
Jan a Matěj
Judita
Kateřina
Kristián
Lukáš
Marika
Martin
Natálie
Oliver
Sofie
Štěpán
Štěpán
Vojta
Filip
 
Jakub
Lukáš
Olivie
 
Příjmení výherců neuvádíme z důvodu ochrany osobních údajů.
 
 Další fotky z předávání cen najdete zde.
Foto: Günter Bartoš
poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA